ŁODZIE MOTOROWE

Łodzie motorowe, podział i rodzaje łodzi motorowych, rodzaje napędów motorowych w łodziach, podział łodzi motorowych ze względu na budowę i przeznaczenie, najnowsze i warte uwagi łodzie motorowe, łodzie motorowe śródlądowe i oceaniczne, wielkie, luksusowe łodzie motorowe, RIBy, skutery, pontony, wszelkie jednostki pływające napędzane silnikiem...

Największe europejskie targi jachtów i łodzi na wodzie - Yachting Festival Cannes 2016

Prawie 580! najnowszych, najnowocześniejszych i najpiękniejszych łodzi na wodzie w 2 portach festiwalowego Cannes: "Le Vieux Port" i "Port Pierre Canto”, 497 wystawców, 597 akredytowanych dziennikarzy, 193 partnerów medialnych, ponad 50000 odwiedzających. Zorganizowane cyklicznie na początku września targi sportów wodnych Yachting Festival Cannes 2016 naprawdę robią wrażenie.

56 edycja Międzynarodowych Targów Żeglarskich Hanseboot w Hamburgu

8 listopada, po dziewięciu dniach zakończyła się 56. edycja Międzynarodowych Targów Żeglarskich Hanseboot w Hamburgu, będąca jedną z największych na świecie wystaw najnowszych jachtów, łodzi motorowych i sprzętu pływającego oraz wielkim świętem i miejscem spotkań miłośników sportów wodnych z Europy i Świata.

Największe targi azjatyckie Singapore Yacht Show 2014

W dniach 10-13 kwietnia 2014 w ONE°15 Marina Club, w singapurskiej Sentosa Cove odbyła się czwarta edycja międzynarodowych targów Singapore Yacht Show 2014. To największe w Azji targi super jachtów, ekskluzywnych łodzi motorowych oraz dóbr luksusowych.

Największe europejskie targi jachtów i łodzi na wodzie - Cannes Yachting Festival 2014

Największe europejskie targi jachtów i łodzi na wodzie, pod nową nazwą obrazującą wielkość i rozmach imprezy - Cannes Yachting Festival odbyły się w dniach 9 - 14 września w 2 portach: Vieux i Pierre Canto a część lądowa festiwalu w słynnym Palais des Festivals - całość zlokalizowana przy słynnym bulwarze Croisette  w Cannes.

22 targi Dubai International Boat Show 2014

Targi jachtowe Dubai International Boat Show 2014 - najważniejsze branżowe wydarzenie motorowodne na Bliskim Wschodzie, po raz 22 odbyły się w dniach 4-8 marca 2014 r. w Dubai International Marine Club - Mina Seyahi. 750 wystawców z 50 krajów, 430 najnowszych łodzi motorowych i 19 superjachtów. 7 specjalistycznych sektorów targów odwiedziło w tym roku 26.500 zwiedzających z ponad 76 krajów