Nasz sklep

Kompasy

Busole i kompasy

Sekstanty

Sekstanty

Lunety

Lunety żeglarskie

Koła sterowe

Koła sterowe

Dzwony okrętowe

Dzwony okrętowe

Lampy nawigacyjne

Lampy nawigacyjne

Telegrafy maszynowe

Telegrafy maszynowe

Modele jachtów

Modele jachtów

Zegar słoneczne

Zegary słoneczne

Największe targi azjatyckie Singapore Yacht Show 2014

W dniach 10-13 kwietnia 2014 w ONE°15 Marina Club, w singapurskiej Sentosa Cove odbyła się czwarta edycja międzynarodowych targów Singapore Yacht Show 2014. To największe w Azji targi super jachtów, ekskluzywnych łodzi motorowych oraz dóbr luksusowych.

Targi w Singapurze były jak co roku spektaklem najbardziej luksusowych i największych łodzi motorowych, najlepszych międzynarodowych marek związanych z przemysłem wodnym, oraz superjachtów, super aut, Classic Cars, mody, sztuki i rozrywki dla najbogatszych.

 

Singapore Yacht Show 2014

 

Międzynarodowy rynek dóbr luksusowych, w tym rynek olbrzymich i ekskluzywnych jachtów motorowych coraz bardziej postrzega Azję jako teren nowych możliwości sprzedażowych, z roku na rok przedstawiać liczniejszą i bogatszą ofertę. Targi w Singapurze dla przedstawicieli branży w przeciągu czterech lat od pierwszej edycji wyrosły na jedną z najważniejszych imprez w rocznym kalendarzu wystawowym.

Jednym z godnych uwagi debiutów podczas targów był np. 60-metrowy M/Y Cloud 9 z Burgess Yacht z kabinami dla 15 gości. Do tego 50-metrowy Perini Navi/Picchiotti, superyacht Exuma, 54-metrowy Keri Lee III czy 41-metrowy luksusowy jacht Moonsand. W przedziale 20-35 metrów cztery jachty stoczni Azimut (31.4m, 30m, 22m and 20m) + 32.3m Falcon 106 czy superjacht Aquarius S Simpson Marine. Na uwagę zasługiwał też wielokrotnie nagradzany, 67-metrowy mega yacht Vertigo stoczni Alloy Yachts.  Ogółem na targach prezentowało się ponad 80 superjachtów, w tym 10 superjachtów powyżej 100m i 29 łodzi powyżej 20m.

 

Warto również wspomnieć o konwoju z 50 Ferrari, który można było zobaczyć na terenie targów w sobotę oraz konwoju 20 Lamborghini w niedzielę :) Do tego liczne koncerty, pokazy mody i sztuki, no i przede wszystkim... najpiękniejsze i najdroższe łodzie motorowe i superjachty świata...

 

Dzień 1

 

Dzień 2

 

Dzień 3

 

Dzień 4

 

 

Video: YachtsXL.com