Nasz sklep

Kompasy

Busole i kompasy

Sekstanty

Sekstanty

Lunety

Lunety żeglarskie

Koła sterowe

Koła sterowe

Dzwony okrętowe

Dzwony okrętowe

Lampy nawigacyjne

Lampy nawigacyjne

Telegrafy maszynowe

Telegrafy maszynowe

Modele jachtów

Modele jachtów

Zegar słoneczne

Zegary słoneczne

Wspołpraca

Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkie portale, serwisy, strony, firmy, instytucje, które zrzeszają, lub których potencjalnymi odbiorcami są osoby zainteresowane szeroko pojmowanym żeglarstwem, marynistyką, nautyką, sportami wodnymi, transportem morskim, turystyką wodną, lub po prostu morzem.

Poszukujemy również Maniaków Wody, Żeglarzy, Miłośników Morza, Żeglarstwa,  Łodzi Motorowych, Fascynatów Rybołówstwa, Miłośników Wybrzeża, studentów Wyższych Szkół Morskich, członków Stowarzyszeń Żeglarskich, Ludzi pracujących na morzu, kochających małe łodzie, RIBy i fascynujących się cargo ships, container ships, etc., wszystkich, którzy chcieliby podzielić się swoją pasją na łamach naszego serwisu.
Zapraszamy do pisania artykułów, które zostaną opublikowane z zachowaniem wszelkich praw autorskich w naszym serwisie w działach, które istnieją lub, które stworzymy na podstawie Państwa sugestii.
Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje odnośnie wynagrodzenia Autorów publikujących na naszych łamach...
Zadzwoń lub napisz - może będzie to początek czegoś fajnego...

 

Agnieszka Ostasz
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Telefon: 604-227-446

 

 

 

Partnerzy naszego serwisu:

 

zs s

 

 

 m

 

Jerzy Kuliński

Portal Morski

Gospodarka Morska  http://www.portalmorski.pl/forum/

 

f

Pętla Żuławska